veldprogramma KV Oerterp incl. scheidsrechters

  • Facebook icoon
  • Twitter icoon
MRT 17

 

veldprogramma KV Oerterp incl. scheidsrechters

 

Onder kopje "roosters" zijn ook schema's toegevoegd per team...

Datum

Wedstrijd

tijd

Accommodatie

Veld

scheids

31-03-2018

Drachten/Van der Wiel 1 - Oerterp/VKC 1

15:30

Sportcomplex Sportlaan

1K40

 

31-03-2018

De Wlden 5 - Oerterp/VKC 2

17:00

Sportcomplex Tietjerk

2G (G

 

31-03-2018

Oerterp/VKC 3 - ODIS 2

14:00

Griene leane

1aK60

Henk W

31-03-2018

Oerterp/VKC A1 - Wordt Kwiek A1

12:15

Griene leane

1aK60

Anne Jan

31-03-2018

Vitesse (Be) B2 - Oerterp/VKC B1

15:30

Op Dreef

2G (G)

 

31-03-2018

De Pein C1 - VKC AROB antennebouw/Oerterp C1

12:00

Sportpark Douwe-Kamp

1aK40 (KG)

 

31-03-2018

Oerterp/VKC C2 - Wordt Kwiek/WWMD C2

11:00

Griene leane

1bK40

Jolt

31-03-2018

Oerterp/VKC E1 - DES (N) E1

10:00

Griene leane

1aK60

Bianca

31-03-2018

Lintjo E2 - Oerterp/VKC E2

10:30

Sportpark Lunia

1b1K24 (G)

 

31-03-2018

De Pein F1 - Oerterp/VKC F1

10:00

Sportpark Douwe-Kamp

1aK40 (KG)

 

01-04-2018

Wz Handich/DOW 7 - VKC AROB antennebouw/Oerterp 4

10:00

Sportcomplex It Hagehiem

1aK60

 

 

Datum

Wedstrijd

tijd

Accommodatie

Veld

scheids

04-04-2018

Oerterp/VKC MW1 - Noveas MW1

20:00

Griene leane

1aK60

Jeen

 

Datum

Wedstrijd

tijd

Accommodatie

Veld

scheids

14-04-2018

Oerterp/VKC 1 - Hoogkerk 1

15:30

Griene leane

1aK60

 

14-04-2018

Oerterp/VKC 2 - ROG 4

14:00

Griene leane

1aK60

Rienk

11-04-2018

De Hoeve/Leonidas MW1 - Oerterp/VKC MW1

20:00

Sportcomplex De Hoeve

1aK40

 

13-04-2018

VZK/Donkerbroek A1 - Oerterp/VKC A1

19:00

Sportcomplex Haule

1G (G)

 

14-04-2018

Noveas 2 - Oerterp/VKC 3

12:30

Sportpark Nieuwe Gagels

1G (G)

 

14-04-2018

Oerterp/VKC B1 - ODIS B1

11:00

Griene leane

1bK40

Chris

14-04-2018

VKC AROB/Oerterp C1 - LDODK/Rinsma Modeplein C4

10:00

Sportcomplex De Ynrin,

1G (G)

 

14-04-2018

Drachten/Van der Wiel C3 - Oerterp/VKC C2

11:05

Sportcomplex Sportlaan

2K40

 

14-04-2018

Sparta (Ze) E2 - Oerterp/VKC E1

11:00

Sportpark Molenweg Clubhuis 't Sierd

1b2K40

 

14-04-2018

Oerterp/VKC E2 - OKO/BIES E1

10:00

Griene leane

1aK60

Janina

14-04-2018

Oerterp/VKC F1 - Wz Handich F1

09:00

Griene leane

1aK60

Christina

15-04-2018

VKC AROB antennebouw/Oerterp 4 - Club Brothers 5

11:00

Sportcomplex De Ynrin

1G (G)

 

 

Datum

Wedstrijd

tijd

Accommodatie

Veld

scheids

21-04-2018

Sparta (Zw) 1 - Oerterp/VKC 1

15:30

Stadshagen

1K40

 

21-04-2018

Ritola 3 - Oerterp/VKC 2

12:30

Sportcomplex De Zwet

1K40

 

18-04-2018

Oerterp/VKC MW1 - ZKC '19 MW1

20:00

Griene leane

1aK60

Jeen

21-04-2018

Mid-Frysln/Jansma Burdaard 7 - Oerterp/VKC 3

17:00

Meinga (Grou)

1K40

 

21-04-2018

DIO A1 - Oerterp/VKC A1

14:00

Sportpark Oostenburg

1G (G)

 

21-04-2018

HHV B2 - Oerterp/VKC B1

12:15

Sportpark De Oosthoek

2G (G)

 

21-04-2018

VKC AROB/Oerterp C1 - Vlug & Vaardig (G) C1

10:00

Sportcomplex De Ynrin

1G (G)

 

21-04-2018

Oerterp/VKC C2 - LDODK/Rinsma Modeplein C5

11:00

Griene leane

1bK40

Gerard

21-04-2018

AVO E2 - Oerterp/VKC E1

12:15

Sportcomplex Marsdijk

3bK24

 

21-04-2018

Oerterp/VKC E2 - Quick '21 E2

10:00

Griene leane

1aK60

Bianca

21-04-2018

LDODK/Rinsma Modeplein F1 - Oerterp/VKC F1

09:45

Sportpark Kortezwaag

2bK24

 

22-04-2018

VKC AROB antennebouw/Oerterp 4 - Wees Kwiek 2

11:00

Sportcomplex De Ynrin

1G (G)

 

 

Datum

Wedstrijd

tijd

Accommodatie

Veld

scheids

28-04-2018

Oerterp/VKC 1 - EKVA 1

15:30

Griene leane

1aK60

 

28-04-2018

Oerterp/VKC 2 - Noordenveld 3

14:00

Griene leane

1aK60

Rienk

26-04-2018

ZKC '19 MW1 - Oerterp/VKC MW1

20:00

Sportcomplex Woltingeslag

1K40

 

 

Datum

Wedstrijd

tijd

Accommodatie

Veld

scheids

12-05-2018

Oerterp/VKC 1 - Udiros 1

15:30

Griene leane

1aK60

 

12-05-2018

Oerterp/VKC 2 - Udiros 2

14:00

Griene leane

1aK60

Anne Jan

11-05-2018

Vlug & Vaardig (G) C1 - VKC AROB/Oerterp C1

18:45

Sportcomplex Garyp

2aK40

 

12-05-2018

Oerterp/VKC 3 - Mid-Frysln/Jansma Burdaard 7

17:00

Griene leane

1aK60

Gerard

12-05-2018

Oerterp/VKC A1 - DIO A1

12:15

Griene leane

1aK60

Rienk

12-05-2018

Oerterp/VKC B1 - HHV B2

11:00

Griene leane

1bK40

Chris

12-05-2018

LDODK/Rinsma Modeplein C5 - Oerterp/VKC C2

12:15

Sportpark Kortezwaag

2aK40

 

12-05-2018

Oerterp/VKC E1 - AVO E2

10:00

Griene leane

1aK60

Janina

12-05-2018

Quick '21 E2 - Oerterp/VKC E2

10:15

Sportpark De Kamp

2K24

 

12-05-2018

Oerterp/VKC F1 - LDODK/Rinsma Modeplein F1

09:00

Griene leane

1aK60

Christina

13-05-2018

Wees Kwiek 2 - VKC AROB antennebouw/Oerterp 4

11:00

Sportcomplex Nuis

1G (G)

 

 

Datum

Wedstrijd

tijd

Accommodatie

Veld

scheids

15-05-2018

Noveas MW1 - Oerterp/VKC MW1

19:30

Sportpark Nieuwe Gagels

1G (G)

 

 

Datum

Wedstrijd

Starttijd

Accommodatie

Veld

scheids

26-05-2018

De Waterpoort 1 - Oerterp/VKC 1

15:30

Schuttersveld

1K40 (KG)

 

26-05-2018

CSL 3 - Oerterp/VKC 2

17:00

Sportcomplex Britsenburgh

1K40

 

23-05-2018

Oerterp/VKC MW1 - De Hoeve/Leonidas MW1

20:00

Griene leane

1aK60

Jeen

26-05-2018

ODIS 2 - Oerterp/VKC 3

15:30

Sportcomplex Elzenhagen

1G (G)

 

26-05-2018

Wordt Kwiek A1 - Oerterp/VKC A1

12:00

Wordt Kwiek Hiem

2G (G)

 

26-05-2018

Oerterp/VKC B1 - Vitesse (Be) B2

11:00

Griene leane

1bK40

Chris

26-05-2018

VKC AROB antennebouw/Oerterp C1 - De Pein C1

10:00

Sportcomplex De Ynrin

1G (G)

 

26-05-2018

Wordt Kwiek/WWMD C2 - Oerterp/VKC C2

11:00

Wordt Kwiek Hiem

3G (G)

 

26-05-2018

DES (N) E1 - Oerterp/VKC E1

10:00

Gem. sportterrein

2G (G)

 

26-05-2018

Oerterp/VKC E2 - Lintjo E2

10:00

Griene leane

1aK60

Janina

26-05-2018

Oerterp/VKC F1 - De Pein F1

09:00

Griene leane

1aK60

Christina

27-05-2018

VKC AROB antennebouw/Oerterp 4 - Wz Handich/DOW 7

11:00

Sportcomplex De Ynrin

1G (G)

 

 

Datum

Wedstrijd

tijd

Accommodatie

Veld

scheids

02-06-2018

Oerterp/VKC 1 - De Parabool 1

15:30

Griene leane

1aK60

 

02-06-2018

Oerterp/VKC 2 - De Parabool 4

14:00

Griene leane

1aK60

Jeen

02-06-2018

Oerterp/VKC 3 - Noveas 2

17:00

Griene leane

1aK60

Andre

02-06-2018

Oerterp/VKC A1 - VZK/Donkerbroek A1

12:15

Griene leane

1aK60

Henk W

02-06-2018

ODIS B1 - Oerterp/VKC B1

11:00

Sportcomplex Elzenhagen

1G (G)

 

02-06-2018

LDODK/Rinsma Modeplein C4 - VKC AROB /Oerterp C1

10:00

Sportpark Kortezwaag

3aK40

 

02-06-2018

Oerterp/VKC C2 - Drachten/Van der Wiel C3

11:00

Griene leane

1bK40

Jolt

02-06-2018

Oerterp/VKC E1 - Sparta (Ze) E2

10:00

Griene leane

1aK60

Bianca

02-06-2018

OKO/BIES E1 - Oerterp/VKC E2

11:00

Sportpark De Olde Wierden

1bK40

 

02-06-2018

Wz Handich F1 - Oerterp/VKC F1

09:30

Sportcomplex It Hagehiem

1bK40

 

03-06-2018

Club Brothers 5 - VKC AROB antennebouw/Oerterp 4

11:30

Sportpark Vinkhuizen

1aK40

 

 

'Sportieve groei op eigen kracht'

Lid worden
KV Oerterp logo

Adressen

Zaal: Multifunctioneel Centrum de Wier
De Telle 21, 9247 BH Ureterp
Telefoon 0512 30 14 40

Veld: Sportpark De Griene Greide
Griene Leane 6, 9247 GT Ureterp
Telefoon 0512 30 32 87

© 2018 KV Oerterp. Alle rechten voorbehouden.

Kreaasje logo